IKONA - İZMİR REKLAM AJANSI

Arama Motoru Optimizasyonu.

Arama Motoru Optimizasyonu
SEOArama Motoru Optimizasyonu

Dijital pazarlama süreçlerinde en az reklam çalışmaları kadar önemli bir diğer süreç de web sitelerinin arama motorlarında indekslenmesi ve hedeflenen kelimelerin arama sonuçlarında organik olarak üst sıralarda yer almasıdır. 200’ün üzerinde kritere bağlı olarak belirlenen bu sıralama, hedef kitlenin reklamlara tıklamadan arama kelimeleriyle size ulaşmasını sağlar. Böylelikle sitenize trafik çekmek ve kullanıcıların daha uzun süre sitenizde zaman geçirmesini sağlamak için sürekli reklam harcaması yapmak zorunda kalmazsınız.

Arama Motoru Optimizasyonu
Anahtar Kelime Analizi
Profesyonel SEO araçları sayesinde sektörünüzün en trend, size en çok dönüşüm ve fayda getirecek anahtar kelimelerini tespit ediyoruz.
Rakip Analizi
Rakiplerinizin bağlantı kaynakları, trafik kanalları ve yapmış olduğu tüm hamleleri analiz ediyor ve daha üst konumlara ulaşmanız için stratejiler üretiyoruz.
Teknik Analiz
Site durumumuzu iyileştirmek için düzenli olarak teknik analizler gerçekleştiriyor, oluşan problemleri tespit ediyor ve optimizasyon çalışmalarını yapıyoruz.
İçerik
Sitenizin içerik revizyonunu ve yeni içeriklerinin üretilmesini sağlıyoruz. İçeriklerinizi, kullanıcılarınızı dikkate alarak iyileştiriyor ve üretiyoruz.
Raporlama
Performansınızı şeffaf olarak raporluyor ve gelinen noktayı kapsamlı olarak tarafınıza sunuyoruz.

Sizi Arayalım

En Doğru Hizmetleri Birlikte Planlayalım